Rabarbar – naturalna farba na blond wlosy

Właściwości odchudzające, wzmacniające, detoksykacyjne, antyrakowe i odżywcze rabarbaru znane są już od dawna. A czy znacie jego działanie kosmetyczne?
Jeśli lubicie złociste i miodowe blondy, to mieszanka do włosów z rabarbarem nie tylk…o nada im właśnie takiego pięknego odcienia, ale i odbije włosy od nasady, lekko je usztywni, pogrubi i ograniczy przetłuszczanie. Farby roślinne działają bowiem tylko na zewnętrzną strukturę włosy, nie niszcząc włosów, za to je pielęgnując.

UWAGA: 1. Zawsze spróbuj na 1 paśmie włosów; 2. Po zabiegu stosuj maseczkę nawilżającą; 2. Ubrań zabarwionych mieszanką z rabarbarem już się nie doczyści
*Jeśli wolicie chłodne odcienie blondu, zastosujcie kwiat bławatka.
Photo: Właściwości odchudzające, wzmacniające, detoksykacyjne, antyrakowe i odżywcze rabarbaru znane są już od dawna. A czy znacie jego działanie kosmetyczne? :)  Jeśli lubicie złociste i miodowe blondy, to mieszanka do włosów z rabarbarem nie tylko nada im właśnie takiego pięknego odcienia, ale i odbije włosy od nasady, lekko je usztywni, pogrubi i ograniczy przetłuszczanie. Farby roślinne działają bowiem tylko na zewnętrzną strukturę włosy, nie niszcząc włosów, za to je pielęgnując. UWAGA: 1. Zawsze spróbuj na 1 paśmie włosów; 2. Po zabiegu stosuj maseczkę nawilżającą; 2. Ubrań zabarwionych mieszanką z rabarbarem już się nie doczyści :) *Jeśli wolicie chłodne odcienie blondu, zastosujcie kwiat bławatka.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Contact Form Powered By : XYZScripts.com