Monthly Archives: April 2014

Domowe sposoby na zmęczone oczy

Jeśli borykacie się z problemem zmęczonych, opuchniętych oczu, dzisiejszy post powinien Was zainteresować :)

Zmęczone oczy są skutkiem niewyspania, przepracowania, długiego przesiadywania przed komputerem lub telewizorem. Nasz wzrok jest obciążany również przez kierowców i miłośników książek, którzy zmuszają nasze oczy na długotrwałe skupienie.

Jak posadzić miętę?

Jeśli lubisz herbatę miętową lub używasz mięty do różnych potraw zastanów się nad posadzeniem mięty w ogrodzie zamiast kupowania jej co chwilę w supermarkecie. Posadzenie mięty nie jest trudne zaś sama mięta przyjmuje się bardzo dobrze i nie ma dużych wymagań.

Jak uprawiać lubczyk?

Lubczyk jest ziołem które wedle wierzeń ludowych podany wybranemu mężczyźnie zapewnia jego dozgonną miłość. Lubczyk ma smak “maggi” i jest rośliną wieloletnią, mrozoodporną osiągającą do 2 metrów wysokości.

Naturalne sposoby na piękne włosy

W obecnych czasach nie brakuje w sklepach wspaniałych odżywek do włosów. Jednak te najlepsze niestety sporo kosztują. Czujesz, że Twoje włosy wymagają pielęgnacji? Straciły blask? Zaczęły wypadać, a może elektryzować się? Chciałabyś je NATURALNIE odnowić i dodać im życia, nie wydając na to góry pieniędzy oraz nie tracąc czasu na szukanie rewelacyjnego fryzjera? Przeczytaj poniższe sposoby, znane i wykorzystywane od stuleci w domowych zaciszach.

Woda nośnikiem pamięci – odkrycie Masaru Emoto

Chciałbym zwrócić uwagę na pewne naukowe odkrycie, które ma ogromne znaczenia dla naszego życia codziennego.

Japoński naukowiec Masaru Emoto przeprowadził ciekawy eksperyment, którego wyniki dają niezwykle dużo do myślenia. Przedmiotem zainteresowania naukowca jest woda i jej właściwości.

Contact Form Powered By : XYZScripts.com