Monthly Archives: February 2014

Zapraszamy na marcowe spotkanie

tapeciarnia.pl124650_gory_wioska_zielone_pagorki-1366x768.jpg

Zapraszamy na  spotkanie 9 marca 2014, które odbędzie się w Eagles Club przy 5844 N.Milwaukee w Chicago o godzinie 2:00 pm.

NOWOŚĆ:

Osoby które nie mogą z przyczyn osobistych przybyć na spotkanie mają możliwość uczestnictwa w spotkaniu za pomocą internetu wykorzystując SKYPE. Połączenia będę przyjmowane 30 minut przed rozpoczęciem spotkania. 

Nasz SKYPE : ziemianowyswiat

Czas trwania spotkania to 1,5-3 godzin.

Dodatkowe informacje pod numerem telefonu:

773-297-1265 – Konrad

847-222-3137 – Agnieszka

Zapraszamy.

Allelopatia czyli Dobre i Złe Sąsiedztwo Roślin

Nagietek Lekarski
Allelopatia czyli wzajemne oddziaływanie roślin – rośliny mogą oodziaływać na siebie zarówno pozytywnie jak i negatywnie. Znajomość wzajemnego oddziaływania na siebie poszczególnych roślin można wykorzystać do ich ochrony oraz lepszej uprawy. Powszechnie wiadomo, że zioła posadzone w pobliżu warzyw mają dobry wpływ na ich rozwój i poprawiają ich smak. Z kolei na smak i aromat truskawek korzystnie wpływa sąsiedztwo roślin strączkowych, cebuli oraz ściółka z igieł świerku lub sosny.
Wzajemne oddziaływanie może także występować w sposób pośredni, polegający na odstraszaniu lub wabieniu szkodników innych roślin.

Urządzanie ogrodu: feng shui w ogrodzie

Przestrzeń wokół domu można zagospodarowac zgodnie z zasadmai feng shiu. Sięgnij do mądrości Wschodu i stan się człowiekiem szczęśliwym. Fen shiu w ogrodzie. Urządzanie ogrodu zgodnie z zasadami feng shui.

Podstawowe zasady feng shui ułatwiają wprowadzenie w otoczeniu człowieka ładu przestrzennego

Wizyta w Ekocentrum ICPPC – Jadwiga Lopata

Somowystarczalność – genialny wykład prowadzony przez Pawła Sroczyńskiego i jego gości

Contact Form Powered By : XYZScripts.com