Category Archives: Powrot do Natury – Zdrowie

Europa dopuszcza aspartam, a zakazuje cynamonu

Szanowny Czytelniku,

Unia Europejska ogłosiła, że aspartam jest niegroźny1 i można spożywać go, ile dusza zapragnie. Chce też mocno ograniczyć dozwoloną ilość cynamonu. Mieszkańcy krajów Europy Środkowej i Północnej, gdzie wiele tradycyjnych wyrobów cukierniczych produkowanych jest na bazie cynamonu, będą musieli z niego zrezygnować.

Dow AgroSciences wants to spray more harsh chemicals! Tell the EPA that “insufficient information” is not good enough!

Dear Agnieszka,
Dow’s GMO corn and soybeans haven’t even been approved and the company is already making requests to the EPA to spray more harsh chemicals throughout the entire growing season. Tell the EPA that poisoning our farmland is not the solution to our food problems!

With risks like lower sperm counts, hormone disruption and non-Hodgkins lymphoma…Truck spraying pesticides - herbicidesTell the EPA that additional harsh chemicals are too risky!

18 Amazing Healing Powers of Fragrant Lavender Oil.

18 Amazing Healing Powers of Fragrant Lavender Oil.

18 Amazing Healing Powers of Fragrant Lavender Oil.

Lavandula (common name lavender) is a genus of 39 species of flowering plants in the mint family, Lamiaceae. The English word lavender is generally thought to be derived from Old French lavandre, ultimately from the Latin lavare (to wash), referring to the use of infusions of the plants.

Pięc Emocji w Medycynie Chinskiej

Podobnie jak klimaty panują nad porami roku, tak emocje stanowią nadrzędne siły w obrębie ludzkiej psychiki. Każdy z nas codziennie doświadcza chwil złości , radości zamyślenia, smutku i strachu,. Nasze reakcje są przeważnie zgodne z sytuacją w jakiej się znajdujemy.

 To naturalne , że wpadamy w furię, jeśli coś krzyżuje nam plany. Doznajemy szczęścia,kiedy możemy je urzeczywistnić i wpadamy w melancholię gdy nasza uwaga zwrócona jest do wewnątrz ,pogrążamy się w smutku po jakiejś stracie, bijemy na alarm w obliczu niebezpieczeństwa. Jeżeli którykolwiek z tych stanów zaczyna przeważać kierować naszymi myślami lub zachowaniem wpływa to ujemnie na codzienne życie i zaburza łagodny przepływ czi.

Medycyna Chinska – Kolor Języka

Kolor, faktura i wilgotność języka pokazuje co dzieje się wewnątrz ciała.

W wiele terapiach , w tym Tradycyjnej Medycyny Chińskiej (TCM) i naturalnej,  język jest pomocny  w  diagnozie.

Twój język jest bogato ukrwiony . Dzięki stałemu przepływowi śliny, jest stale czyszczony co utrudnia działania szkodliwym bakteriom funkcjonującym w obrębie jamy ustnej.

Contact Form Powered By : XYZScripts.com